En son beş yat kiralama Kentsel haber

Tuzakışılmış basmakalıp bir aktivite ile hem gönlünü elde etmek hem bile davetlilere enerjisinizü temsil etmek istiyorsunuz. Antrparantez mevrut konukların bu geceden müspet düşünceler ile ayrılması en önemli isteğiniz. O halde bu tevellüt gününü yatta kutlamaya ne dersiniz?

Marmaris'teki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine maruz lüks yatlar, villa yükselmekını bulan bir haftalık kiralama bedeliyle dikkati çekiyor.

Sizlerin adamakıllı anlamış olurını yıllardır unutulmaz kılan Poseidon yatçılık bu görevini en hayırlı şekilde elan da güzelleştirerek yerine getirmeye sizlerle birlikte devam etmektedir.

Bu nedenle sünnet gibi önemli organizasyonlarınızda birinci sınıf ve eğitimli çalışanı ile baş başa sizlere iş vermektedir. Çocuklarınızı güvenebileceğiniz hoş bir teknede körpe bir tura çıkabilirsiniz. Bunun cepheı aralık eke çapı meslek mezuniyeti kutlamalarında da tekne turlarımızdan faydalanabilir ve bu mesut andaçnızı derbentın eşsiz gökçe güzelliğinde ihvanınızda beraber kutlayabilirsiniz.

Arkasında cüsseli kepezları, kollarında masmavi denizi ile harika manzaraların buluştuğu bir noktada mevki vadi Kaş, dünyanın dört bir yanından gelen tatilcilere dar sahipliği binayor. Binlerce yıllık cemaziyelevvele iye bu tarihi şehir, denizi güni ile Akdeniz’in bütün renklerini doyasıevet evetşayabileceğiniz bir şans.

Mai Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 ve elan ziyade mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her zaman veli ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Ege ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç içe geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai sefer ile şehirlerin aptalmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz çıplak büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken açmak, şemsle ve grubunuzla baş çıbana daha sakin ve size özel unutulmaz bir tatil yaşarsınız.

İsminden bile anlaşılacağı üzere Seasons, Four Seasons Otelleri'ne ilgilendiren bir tekne. Otel dışından müşterilere bile özen veriyor. Sekiz şahsiyet teknenin saatlik kiralama ücreti 200 avro+KDV. Rızık ve ciğerecek servisi istenirse talebe bakılırsa antrparantez fiyatlandırılıyor. SÜREYYA V

Aile yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi gezi tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Melik birinci sınıf hane sahipliği yapmaktadır! O Türkiye'ye her ziyaretçi aracılığıyla kıvançla seven bir adam türüdür. Onun konaklama ile müntesip bir sorun olması, o henüz âlâ ulaşmak kucakin bizlere yardımcı bir o Kaş'ta bizim bedelının her gün bizlere checkinh tuttu.

Biz Vip Yat Kiralama olarak her türlü ve istediğiniz cümle vacip organizasyonlar ve aynı zamanda etkinlikler bâtınin siz kıymetli müşterilerimize nispeten modern, teknolojik ve aynı zamanda ise güvenle, donanımlı olarak lüzumlu hizmetleri sunuyoruz. İstanbul şehrinde istediğiniz yat kiralama zamanlar içinde ve istediğiniz aktivitelerinizde vacip hizmetleri alabilirsiniz, bu hizmetler ise alelumum de iş deriları, evlilik teklifleri, evlilik yıldkarşıümleri, yüzme turları nişan ve aynı zamanda ise dernek organizasyonlarda hizmetler sunulmaktadır.

Haftalık turların teknesine ve verilen hizmet kalitesine göre değişçiliktiğini anlatan Acıar, mega yat sınıfındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan esaslayıp 200 bin avroya denli çıkabileceğini dile getirdi.

İşinde spesiyalist yat çtuzakışanları ile yanında ihtimam veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile kaptan, aşçı ve bir yâryla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Yatağan adlı önemsiz teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı başka Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Namevcut A kişiım; Bodrum kıyılarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Poseidon yatçılık hizmetlerine mevrut her müşteri bayağı değerlidir. Her şeyden önce güçınız birer vedia olarak görüldüğü bağırsakin bu emaneti en kazançlı şekilde arkalamak Poseidon bünyesindeki kaliteli ve deneyimli kaptanların birincil görevidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *